3 kroky, jak si do svého života přitáhnout to, po čem toužím + dárek

Tohle období mám ráda. Konec roku, kdy vyhodnocuji to, co se mi za posledních 12 měsíců povedlo, ale i nepovedlo, co všechno jsem zvládla, kam jsem se posunula nebo kde ještě chci zabrat. A hlavně plánuji a tvořím rok nový, který máme před sebou.

Když se tak ohlédnu, tento rok byl vážně fičák. Splnilo se mi vše, co jsem si na konci roku 2019 vysnila. Po 18letech jsem odešla z médií, vrhla jsem se do podnikání, založila svůj projekt, úspěšně jsem absolvovala řadu kurzů, investovala jsem do sebe a do svého vzdělání stovky tisíc, začala jsem budovat svůj nový domov. Opustila jsem zónu komfortu a prošla jsem totální osobní transformací.

Může to vypadat růžově, ale má cesta zdaleka růžová nebyla. Často byla plná trní, bláta a temných údolí. Ale pokud máte své sny a jste ochotní pro ně něco obětovat, i ta bahnitá cesta stojí za splněný sen.

Chci tím říct, že má splněná přání nebyla pouhou náhodou nebo štěstím. Ani štěstí nikomu nespadne do klína.

PROČ SE NĚKOMU PŘÁNÍ PLNÍ A DRUHÝM NE?

Je totiž zásadní rozdíl mezi tím, jakým způsobem si přejeme a co pro svá přání děláme.

Úspěšní lidé si přejí vědomě a cíleně, zatímco ti druzí nevědomě a nekoordinovaně. 

Slýchám kolem sebe, jak lidé říkají „já bych tak chtěl mít nové auto.“ „Chtěla bych mít víc peněz.“…

…jenže přání nestačí pouze vyslovit a pak čekat na zázrak. Pravděpodobně se pouhým slovem nic nezmění. Zákon přitažlivosti funguje tak, že polovina jsme my a druhá polovina vesmír. Tzn., že my se z poloviny musíme podílet na tom, aby se nám splnilo to, po čem toužíme.

Přání se plní VŠECHNA. Takže pozor na to, co si přejete, co vesmíru (hvězdám, andělům, Bohu…) vysíláte.

JAK SI PŘÁT VĚDOMĚ A CÍLENĚ?

KROK 1.

JASNĚ SI DEFINUJTE, CO SI PŘEJETE A PROČ?

Odpověď na „PROČ“ je velmi důležitá. Lidé často něco chtějí a když to mají, ani neví, jak s tím naložit. Vaše „proč“ navíc bude Vaší motivací na cestě za sny.  Zároveň je důležité mít svá přání jasně adresovaná. Pro koho si to přeji a ke komu přání vysílám.

KROK 2.

SOUSTŘEĎTE SE NA EMOCE

Aby se nám sny plnily, musíme být ve vibrační shodě s tím, co chceme. Není možné si přát lásku, ale necítit ji a nemilovat sám/u sebe. Není možné si přát štěstí, ale ve skutečnosti být nešťastná/ý.

Přejete si více peněz? Proč? Jak se budete cítit, až budete bohatí? Budete šťastní? Tak nejprve ciťte pocit štěstí, teprve potom se Vám dostane toho, co Vás šťastnou/šťastným udělá.

Pozitivní emoce vibrují vysoko (představte si je někde na obláčku, ve hvězdách jako to Vaše přání). Naopak negativní emoce vibrují nízko (smutek, hněv, strach, nespokojenost). Abyste se dostali blíže ke svému snu, musíte povystoupit výš. Aby to, co si přejete, bylo ve vibrační shodě s tím, co cítíte.

Když vyslovuji přání, já osobně nepoužívám negativní slova. Proč? Abych neměla špatný pocit. Například, když řeknu „už nechci mít nad sebou žádného šéfa“, tak se může stát, že si představím nadřízeného, který mi zadává úkoly a mám špatný pocit. Tzn., že vysílám vesmíru negativní emoce. Ale pokud zvládnete mít krásné pocity i u negativního slovníku, klidně ho použijte 🙂

Osobně mi pomáhá také to, že si ze svých krásných emocí dělám každodenní rituál. Každé ráno s nimi vstávám a každý večer s nimi ulehám do postele. Jednoduše se snažím žít, jako by můj sen byl skutečností.

KROK 3.

JDĚTE DO AKCE

Cokoliv můžete pro svůj sen udělat, dělejte to každý den. Každý den jeden malý krok, který Vás posune blíž k cíli. Činy spojují Vaše pocity a výsledek, kterého chcete dosáhnout.

Když do záhonu zasejete semínko, také ho musíte pravidelně zalévat a pečovat o něj, abyste mohli sklidit úrodu.

Spousta lidí si něco přeje, ale nic pro svůj sen neudělá. Buď kvůli tomu, že nechce opustit své pohodlí nebo ze strachu.

Pokud Vám brání v cestě za sny negativní myšlenky, limity, strachy, přesvědčení (nedokážu to, nejsem dost dobrá/ý, co na to řekne okolí…) nejprve se musíte od těchto negativních bloků očistit.

Kdo si chce plnit své sny, kdo chce být spokojený, úspěšný či bohatý, musí se naučit jednat navzdory překážkám i temným údolím a věřit sobě, svým schopnostem a své síle.

 

 

Zároveň jsem pro Vás jako dárek vytvořila Průvodce na cestu rokem 2021.

Stáhněte si pdf soubor zde:   Electric Blue Eco Map Chart (2)

 

P.S.: V novém roce Vám přeji spoustu krásných emocí, odvahy a splněných přání 🙂

 

S úctou

Martina